B43505A5397M062
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A5397M062
B43505A5397M062 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43505A5397M062, 390 µF kapasitans ve 450 V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 Hz'de 350 mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnci) ve 410 mOhms impedans değerine sahip olan bileşen, 100 Hz'de 2 A ripple akımı toleransına sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve EMI bastırma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, Through Hole montaj özelliğine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V