B43505A5337M007
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A5337M
B43505A5337M007 Hakkında
EPCOS B43505A5337M007, 330 µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanmıştır. 410 mOhm ESR değeri ve 1.8A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve indüstriyel elektronik devrelerde kullanılan yüksek voltajlı filtreleme ve enerji depolama uygulamalarına uygun bir komponenttir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimlenmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 410mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V