B43505A5227M67
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A5227M
B43505A5227M67 Hakkında
EPCOS B43505A5227M67, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V derecelendirilmiş voltaj ile güç kaynakları, ses sistemleri, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. Radyal, snap-in montaj tipi ile bakım gerektiren alanlarda kolay değiştirme sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 620 mOhm (100Hz) ve 1.3A ripple akım kapasitesi sayesinde anahtarlamalı güç kaynakları ve yüksek frekans uygulamalarına uyygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 620mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V