B43505A5227M60
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A5227M
B43505A5227M60 Hakkında
EPCOS B43505A5227M60, 220 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 620mOhm @ 100Hz, ripple current kapasitesi 1.3A @ 100Hz olup genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalara uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 620mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V