B43505A2687M80
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43505A2687M
B43505A2687M80 Hakkında
EPCOS B43505A2687M80, 680 µF kapasitansı ve 250 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde yerleştirilir ve -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 100 Hz'de 190 mOhm ESR ve 2.3 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtering ve buffering uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V