B43505A2477M67
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
B43505A2477M
B43505A2477M67 Hakkında
EPCOS B43505A2477M67, 470 µF kapasitansına sahip 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisinde geçerlidir. 100 Hz'de 280 mOhm ESR ve 330 mOhms empedans değerleriyle, ±20% tolerans ve 1.8 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtrele devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V