B43504H2687M62
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504H
B43504H2687M62 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504H2687M62, 680 µF kapasitanslı ve 200V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial konfigürasyonda, snap-in montajı ile tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 100Hz'de 190mOhm ESR ve 1.86A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% toleransla sunulur, through-hole montajla PCB'ye entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V