B43504H2687M2
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504H2687M2
B43504H2687M2 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504H2687M2, 680 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'ına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipine uygun 3 bacaklı tasarımıyla, güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen komponentin 190 mOhm ESR değeri ve 1.86 A ripple current kapasitesi, yüksek akım uygulamaları için uygun hale getirmektedir. 3000 saat ömür süresi (105°C'de) standart endüstriyel uygulamalar için yeterli güvenilirlik sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V