B43504H2108M87
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504H2108M
B43504H2108M87 Hakkında
EPCOS B43504H2108M87, 1000 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilir. 140 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar ve 2.4 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V