B43504G2158M80
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504G2158M
B43504G2158M80 Hakkında
B43504G2158M80, EPCOS tarafından üretilen 1500 µF kapasiteli, 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi kasa ile tasarlanmıştır. 100 mOhm ESR değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saatlik ömür garantisi sağlar. 3.4 A ripple current kapasitesi (100 Hz) ile güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V