B43504F2477M60
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504F2477M60
B43504F2477M60 Hakkında
EPCOS B43504F2477M60, 470 µF kapasitesi ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine uygun tasarımı, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. 3000 saatlik ömür garantisi ile 105°C'de uzun süreli operasyon yapabilir. 270 mOhm ESR ve 1.5A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve ses frekansı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V