B43504F2228M2
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504F2228M
B43504F2228M2 Hakkında
EPCOS B43504F2228M2, 2200 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygundur. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolaması uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 3000 saatlik ömür, -40°C ile 105°C arası işletme sıcaklığı aralığı ve ±20% tolerans ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için tasarlanmıştır. 65 mOhm ESR değeri ve 4.43 A ripple akım kapasitesi ile uygun performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.43 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V