B43504F2188M7
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504F2188M7
B43504F2188M7 Hakkında
EPCOS B43504F2188M7, 1800 µF kapasitanslı, 200 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile uygun uygulamalar için tasarlanmıştır. 80 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük empedans sağlar. 3.9 A ripple current kapasitesi, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 3000 saat ömür sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, inverterler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 80mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V