B43504F2158M67
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504F2158M67
B43504F2158M67 Hakkında
B43504F2158M67, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponentin ESR değeri 100mOhm @ 100Hz olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Snap-In montaj tipine sahip radyal can paketinde gelmektedir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 3000 saat ömür garantisi ile 105°C'de kullanılabilir. 3.32A ripple current kapasitesi @ 100 Hz ile enerji tamamlama, güç dağıtımı, filtreleme ve yedekleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Through-hole montajı sayesinde PCB'lere doğrudan yerleştirmeye elverişlidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V