B43504F2158M62
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504F2158M62
B43504F2158M62 Hakkında
EPCOS B43504F2158M62, 1500 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile üç pinli radyal can paketi içerisinde sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 3.32 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve 100 mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.32 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V