B43504F2128M82
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504F2128M82
B43504F2128M82 Hakkında
EPCOS B43504F2128M82, 1200 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 120 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür elde edilen bu komponentin ripple current kapasitesi 100 Hz'de 2.73 A'dir. Through-hole montaj türüyle PCB tasarımlarına kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.73 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V