B43504F2128M000
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504F2128M
B43504F2128M000 Hakkında
EPCOS B43504F2128M000 alüminyum elektrolitik kondansatörü 1200 µF kapasitans ve 200V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radyal, snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, güç kaynakları, inverterler, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 120mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 2.73A@100Hz'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saatlik ömrü bulunmaktadır. ±20% kapasite toleransı ve Through Hole montaj özelliği endüstriyel ve ticari uygulamalarda güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.73 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V