B43504E397M82
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E397M
B43504E397M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504E397M82, 390 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 3000 saat ömür süresine sahip (-40°C ile 105°C arasında çalışabilir) ve 100 Hz'de 1.72 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 350 mOhm @100Hz, impedansı 410 mOhms'dur. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, through-hole montajı destekler ve polar yapıdadır. Endüstriyel güç kaynakları, invertörler ve AC motor sürücüleri gibi yüksek voltajlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V