B43504E2827M007
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2827M007
B43504E2827M007 Hakkında
EPCOS B43504E2827M007, 820 µF kapasitanslı, 200V rated voltajda çalışan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 160 mOhm ESR ve 190 mOhms impedans değerlerine sahip olup, 2.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve industrial kontrol sistemleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V