B43504E2827M000
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2827M000
B43504E2827M000 Hakkında
B43504E2827M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 820µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Radial, Can - Snap-In paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ve 2.2A ripple current yeteneği ile güç kaynakları, yükselticiler ve filtreleme devrelerinde uygulanır. ESR değeri 160mOhm @ 100Hz olarak belirtilmiştir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V