B43504E2687M80
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504
B43504E2687M80 Hakkında
B43504E2687M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 680µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Snap-In kutu tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. 3000 saat ömür süresine sahip (-40°C ~ 105°C işletme sıcaklığında), 190mOhm ESR değeri ve 1.9A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yer alır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, yüksek güç elektroniği ve endüstriyel uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V