B43504E2567M82
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2567M82
B43504E2567M82 Hakkında
EPCOS B43504E2567M82, 560µF kapasitansı ve 200V rated gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür ve 100Hz'de 230mOhm ESR değerleri ile genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 1.63A ripple current kapasitesi bulunan kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V