B43504E2567M80
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2567M80
B43504E2567M80 Hakkında
EPCOS B43504E2567M80, 560 µF kapasitanslı, 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajı ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100Hz'de 230mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 1.63A'ye kadar dayanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve EMI/RFI filtrasyonu uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V