B43504E2567M62
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2567M62
B43504E2567M62 Hakkında
EPCOS B43504E2567M62, 560 µF kapasitanslı, 200V nominal gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipinde 3 bacaklı paket ile sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi ile tasarlanmıştır. 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 1.63 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol devreleri ve audio amplifikatörleri gibi uygulamalarda tercih edilir. ±20% tolerans ile ± 40°C ile +105°C arasında stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V