B43504E2567M000
CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2567M
B43504E2567M000 Hakkında
B43504E2567M000, EPCOS tarafından üretilen 560µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Snap-In radial kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans, 230mOhm ESR @ 100Hz ve 1.63A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantilidir. Güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. Not: Parça obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V