B43504E2477M80
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2477M80
B43504E2477M80 Hakkında
B43504E2477M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470µF kapasiteli, 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile yapılandırılmıştır. ±20% tolerans aralığında tasarlanmış olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür süresine sahiptir. 100Hz'de 270mOhm ESR ve 1.4A ripple current özelliğiyle genel amaçlı uygulamalarında kullanılan, güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilen bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V