B43504E2397M002
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43504E2397M
B43504E2397M002 Hakkında
EPCOS B43504E2397M002, 390 µF kapasitesi ve 200 V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. ±20% tolerans değeri ile 330 mOhm ESR (100 Hz'de) ve 1.2 A ripple current (100 Hz) kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. Through-hole montaj tipi ile PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V