B43504E2397M000
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2397M
B43504E2397M000 Hakkında
B43504E2397M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 390 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılır. Radial, snap-in paket tipinde monte edilen kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile 330mOhm ESR değerine ve 1.2A ripple akım kapasitesine (100 Hz) sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel DC uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V