B43504E2227M87
CAP ALUM 220UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2227M
B43504E2227M87 Hakkında
EPCOS B43504E2227M87 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 220µF kapasitans değeri ve 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial kurulum tipine sahip olan bu komponen, ±20% tolerans ve 3000 saatlik ömrü (105°C'de) ile güvenilir performans sunar. ESR değeri 580mOhm @ 100Hz ve maksimum ripple akımı 840mA @ 100Hz'dir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, endüstriyel ve ticari elektronik devrelerde güç kaynağı filtreleme, zaman gecikmesi ve enerjinin depolanması uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 580mOhm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 840 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V