B43504E2158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2158M
B43504E2158M000 Hakkında
EPCOS B43504E2158M000 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 1500 µF kapasitans ve 200V devre gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 90mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımına (3.4A @ 100Hz) dayanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantisi sağlar. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V