B43504E2128M80
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E2128M80
B43504E2128M80 Hakkında
EPCOS B43504E2128M80, 1200 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) sunmaktadır. 110 mOhm ESR değeri ile düşük empedans performansı, 2.7 A ripple current taşıma kapasitesi -40°C ile 105°C arasında işletmeye uygun stabilite sağlar. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB uygulamalarına entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V