B43504E187M62
CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E187M
B43504E187M62 Hakkında
EPCOS B43504E187M62, 180 µF kapasitansı ve 420V rated voltage'a sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile panellere kolayca yerleştirilebilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, DC-DC dönüştürücüler ve invertör devreleri gibi yüksek voltaj endüstriyel uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışan ve 3000 saatlik ömrü 105°C'de garantilenen bu kondansatör, 960 mA ripple akımı (100 Hz'de) toleransına sahiptir. 750 mOhm ESR değeri ile düşük direnç özellikleri sunar ve ±20% tolerans toleransıyla üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 750mOhm @ 100Hz
Impedance 890 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 960 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V