B43504E107M80
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E107M
B43504E107M80 Hakkında
EPCOS B43504E107M80, 100 µF kapasitanslı, 420V rated gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3000 saatlik yaşam süresi 105°C sıcaklıkta garantili olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 1.35Ohm ESR değeri ve 650mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerjilendirme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Through-hole montajı sayesinde standart PCB tasarımlarına entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V