B43504E0397M000
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E0397M
B43504E0397M000 Hakkında
EPCOS B43504E0397M000 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 390 µF kapasitans ve 420V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile transformatör, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 350 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımını 1.72 A kapasitesiyle iletir. -40°C ile 105°C işletme sıcaklığı aralığında çalışır ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% kapasitans toleransı ile uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V