B43504E0227M000
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E0227M
B43504E0227M000 Hakkında
EPCOS B43504E0227M000, 220 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V rated voltajla yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, radial snap-in kasa türünde monte edilir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir. 100 Hz'de 610 mOhm ESR ve 1.12 A ripple current özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında uygun olan bu bileşen, endüstriyel güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Not For New Designs statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 610mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V