B43504E0127M002
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E0127M
B43504E0127M002 Hakkında
B43504E0127M002, EPCOS tarafından üretilen 120 µF kapasitanslı, 420V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne uygun tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 3000 saat ömre (105°C'de) sahiptir. 1.13 Ohm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımına (720 mA @ 100 Hz) dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve AC/DC konvertörlerde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13Ohm @ 100Hz
Impedance 1.33 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V