B43504E0107M002
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504E0107M
B43504E0107M002 Hakkında
EPCOS B43504E0107M002, 100 µF kapasitanslı 420V değerlendirilmiş gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 1.35Ohm ESR ve 650 mA riple akımı ile güç kaynakları, invertörler, frekans değiştiriciler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransı ve Through Hole montaj tipi, genel amaçlı güç elektroniksi devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.35Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V