B43504D9227M60
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504D9227M60
B43504D9227M60 Hakkında
EPCOS B43504D9227M60, 220 µF kapasitanslı, 400V rated gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun olup, 3000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. 100 Hz'de 400 mOhm ESR ve 1.11 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı DC filtreleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V