B43504C9337M60
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504C9337M60
B43504C9337M60 Hakkında
EPCOS B43504C9337M60, 330 µF kapasitansı ve 400V rated voltajı ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 270 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışabilir ve maksimum 1.49 A ripple akımına dayanıklıdır. -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 3000 saat yaşam süresi garantiler. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca monte edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.49 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V