B43504C9227M67
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504C9227M67
B43504C9227M67 Hakkında
EPCOS B43504C9227M67, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile güç uygulamalarında, AC/DC power supply devreleri, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 3000 saat ömür garanti vermektedir. Snap-in radial montaj türü ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. 1.2A ripple current kapasitesi 100Hz'de specification sağlar. 400mOhm ESR değeriyle düşük impedans uygulamaları destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V