B43504C5227M62
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504C5227M62
B43504C5227M62 Hakkında
EPCOS B43504C5227M62, 220 µF kapasitanslı ve 450 V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu bileşen, 100 Hz'de 610 mOhm ESR ve 730 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 1.2 A ripple current kapasitesi ile düşük frekans uygulamalarında kullanılmaya uygun olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı elektronik uygulamaları, güç kaynakları, filtreleme ve EMI suppressionunda tercih edilir. ±20% tolerans ile donatılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 610mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V