B43504C5157M000
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504C5157M
B43504C5157M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43504C5157M000, 150 µF kapasitansı ve 450V nominal voltajına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirlenen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü mevcuttur. 100 Hz'de 920 mA ripple akımı ve 900 mOhm ESR değeri ile sistem tasarımında güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalar gibi genel amaçlı devreler için kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yöntemiyle bağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V