B43504C2827M80
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504C2827M80
B43504C2827M80 Hakkında
EPCOS B43504C2827M80, 820 µF kapasitanslı, 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. 100 Hz'de 160 mOhm ESR (Equivalent Series Resistance) ve 190 mOhms impedans değerleri ile yüksek frekans uygulamalarında etkili filtreleme sağlar. ±20% tolerans, -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklık aralığında ve 3000 saat ömür süresi (105°C'de) ile endüstriyel uygulamalara uygundur. 100 Hz'de 2.36 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.36 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V