B43504C2827M62
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504C2827M62
B43504C2827M62 Hakkında
EPCOS B43504C2827M62, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, 160mOhm ESR değerine ve 190mOhms impedansa sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa türünde sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 2.36A ripple current kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.36 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V