B43504C2687M7
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504
B43504C2687M7 Hakkında
EPCOS B43504C2687M7, 680 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, Through Hole montaj tipinde radial can snap-in paketleme ile tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantiler. 190mOhm ESR ve 230mOhms impedans değerleriyle, 1.96A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ve polar yapısıyla, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V