B43504C2687M62
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504
B43504C2687M62 Hakkında
EPCOS B43504C2687M62, 680µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime ve ±20% tolerans değerine sahip olan bu komponent, 105°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresine ulaşır. Radial, Can - Snap-In montaj tipi ile through-hole tasarım özelliği taşımaktadır. 100 Hz'de 190mOhm ESR ve 1.96A ripple current özelliği ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V