B43504C2128M80
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504
B43504C2128M80 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43504C2128M80, 1200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime dayanabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Radial konfigürasyonda snap-in montaj tipi ile sağlanan kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 3000 saat ömür izi garantisine sahiptir. 120mOhm ESR değeri ve 3.02A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynakları, inverterler ve doğrultucu devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ile belirtilen değerde üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.02 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V