B43504C2108M67
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504C2108M
B43504C2108M67 Hakkında
EPCOS B43504C2108M67, 1000 µF kapasitanslı, 250V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. ESR değeri 140mOhm @ 100Hz, ripple current kapasitesi 2.8A @ 100Hz olan bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel kontrol devrelerinde filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V