B43504B9477M82
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504B9477M82
B43504B9477M82 Hakkında
EPCOS B43504B9477M82, 470 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve 190 mOhm ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 3000 saat yaşam süresi ve -40°C ~ 105°C işletme sıcaklık aralığı ile geniş uygulama yelpazesini destekler. 1.93 A ripple akımı kapasitesi (100 Hz'de) güç kaynakları, filtreleme devreleri ve DC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V