B43504B9477M62
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
B43504B9477M
B43504B9477M62 Hakkında
EPCOS B43504B9477M62, 470 µF kapasitanslı 400V voltaj dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu ürün, radial kuruluş ile Through Hole PCB uygulamalarında kullanılır. 100 Hz'de 190 mOhm ESR ve 1.93 A ripple akım yeteneğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür süresi belirtilmiştir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V